Przygotowania do KTB 2018: w tym tygodniu trening wyjątkowo w sobotę, 1 września

Zapraszamy na kolejny trening z cyklu przygotowań do imprez wchodzących w skład Królewskiej Triady Biegowej 2018: 12. PZU Biegu Trzech Kopców i 5. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego. Jako że w ten weekend mamy w Krakowie kilka imprez biegowych, wyjątkowo spotykamy się w sobotę, 1 września. Zbiórka tradycyjnie o godz. 10:00 przed głównym wejściem do TAURON Areny Kraków od strony ul. Lema.

Wielu z nas będzie startować. Jak wiecie start to najlepszy trening. Dlatego my też zrobimy trening w formie „ścisłej”. Małe przetarcie i sprawdzian przed wrześniowym BPS (Bezpośrednim Przygotowaniem Startowym) do naszych jesiennych imprez biegowych na pewno każdemu się przyda.

Ci, co startują w niedzielę również potrenują – typowy rozruch przedstartowy.

W niedzielne przedpołudnie widzimy się natomiast na krakowskim Rynku, by startować lub dopingować naszych kolegów biegnących charytatywnie w Kraków Bussines Run.

Zapowiada się biegowy weekend.


A w czwartek, 6 września, wspólnie ze Sponsorem 12. PZU Biegu Trzech Kopców – firmą Salomon zapraszamy na dodatkowe zajęcia połączone z testowaniem obuwia marki Salomon. Na ten trening prowadzone są zapisy: https://howtotrailrun.salomon.com/pl/city/krakow

Zbiórka o godz. 18:30 na przystanku „Aleja Waszyngtona” przy ul. Wodociągowej

Plan zajęć:
Trening biegowy po crossie. Elementy siły biegowej. Podczas zajęć testy butów marki Salomon. Trening około 1,5 h.
Trener: Joanna Jachym.