FAQ - 5 dla Niepodległej

START

Start biegu 5 DLA NIEPODLEGŁEJ zlokalizowany będzie na ul. Stanisława Lema, obok bramy startu półmaratonu. Start nastąpi o godzinie 11:00 – w stronę Al. Pokoju. Długość trasy – 5 km.

Limit czasu – 40 minut, do godz. 11:40.

META

Meta biegu zlokalizowana będzie na płycie głównej w TAURON Arenie Kraków.

ODBIÓR PAKIETÓW

Biuro Zawodów będzie się mieścić na poziomie „A” TAURON Areny Kraków przy ul. Stanisława Lema 7 obok Biura Zawodów Półmaratonu.

12.10.2018 r. w godzinach 15:00-20:00

13.10.2018 r. w godzinach 10:00-20:00

14.10.2018 r. w godzinach 8:00-10:00

Uwaga! W dniu biegu Biuro Zawodów wyłącznie wydaje pakiety startowe, brak możliwości zapisania się oraz uiszczenia opłaty startowej.

SZATNIE/DEPOZYT

Szatnie będą znajdowały się na poziomie „0” w TAURON Arenie Kraków.

Depozyt będzie zlokalizowany w Małej Hali (poziom „0”). Depozyt przyjmuje rzeczy osobiste zawodników zapakowane do worków z naklejką z numerem startowym (worki i naklejki otrzymujecie przy weryfikacji w Biurze Zawodów).

Wydawanie worków z depozytu będzie odbywało się za okazaniem numeru startowego. Zagubienie numeru startowego przez zawodnika zwalnia Organizatora od odpowiedzialności za pobranie worka przez inną osobę.

Szatnie i depozyt będą czynne w dniu 14.10.2018 r. od godz. 8:00 do 15:00.

Uwaga! Prosimy o niepozostawianie w depozycie przedmiotów wartościowych oraz dokumentów. Organizator nie odpowiada za rzeczy uczestników pozostawione poza wyznaczonym depozytem.

PAKIET

W ramach opłaty startowej każdy uczestnik otrzymuje pakiet startowy, na który składają się numer startowy + agrafki, koszulka (Organizator nie gwarantuje otrzymania koszulki w żądanym rozmiarze), worek na odzież do depozytu + naklejka na worek, materiały informacyjne.

PRYSZNICE

Prysznice zlokalizowane zostaną w TAURON Arenie Kraków na poziomie „0” w strefie szatni. Będą czynne w dniu 14.10.2018 r. od godz. 8:00 do 15:00.

POMIAR CZASU

Pomiar czasu i ustalenie kolejności będzie dokonywane systemem elektronicznego pomiaru czasu. Czip jest wbudowany w numer startowy. Właściwe zamocowanie numeru startowego wraz z czipem jest warunkiem wystartowania w biegu 5 dla Niepodległej i sklasyfikowania w komunikacie końcowym zawodów.

KLASYFIKACJE

W biegu prowadzone będą następujące klasyfikacje:

  • klasyfikacja generalna kobiet
  • klasyfikacja generalna mężczyzn

Wyniki klasyfikacji generalnej będą ustalone na podstawie czasów brutto.

NA MECIE

Po przekroczeniu linii mety – zlokalizowanej na płycie głównej w TAURON Arenie Kraków – każdy uczestnik otrzyma medal, wodę, napój izotoniczny i folię termiczną.

Prosimy nie pozostawać w strefie zbyt długo i jak najszybciej przesuwać się w stronę wyjścia tak, żeby zrobić miejsce dla następnych finiszujących zawodników.

DEKORACJE

11:40 dekoracje najlepszych zawodników oraz zawodniczek 5 dla Niepodległej